Partnerské pošty Seznamte se s úspěšnými partnery

Dubí

Dubí

Husova 86/21, Běhánky, 417 02, Dubí, tel: +420 417 530 910

  • Ústecký kraj
  • fyzická osoba podnikající
O Partnerovi:

Pošta s vůní květin

Jsem obklopena skvělými lidmi, proto jsem si mohla dovolit dalšího Partnera, říká Jana Musilová, která už více než tři a půl roku v jednom prostoru společně s květinářstvím, trafikou i prodejnou dárkových předmětů provozuje poštu Partner v Dubí u Teplic. Vůně květin, vázy, hrnečky, svíčky, noviny i časopisy a především usměvavé a vstřícné dámy, které vás obslouží. Takovou atmosféru zažije každý den více než stovka zákazníků, kteří navštíví provozovnu pošty Partner v Dubí nedaleko Teplic. Vzhledem k této charakteristice není divu, že se stala první severočeskou „Přátelskou poštou Partner“.

Paní Jana Musilová, provozovatelka pošty Partner, navíc nenechala začátky provozování pošty Partner náhodě. „Než jsem vůbec Partnera otevřela, prošla jsem si brigádou v provozu na dvou poštách. Na poště v Novosedlicích a na poště Dubí 2. Pošta v Dubí se pak zavřela a já jsem si jejich agendu převzala,“ řekla Jana Musilová a dodala, že to bylo nejlepší rozhodnutí, které udělala. Díky němu totiž získala mnohem větší klientelu, která její provozovnu navštíví. Navíc dlouho přemýšlela, že si zařídí ještě jednoho Partnera v Novosedlicích, kde se zaučovala. Toho se jí podařilo zprovoznit letos v březnu. „Všechno je to totiž o lidech, které máte okolo sebe. A já jsem obklopena jen skvělými lidmi,“ dodala Jana Musilová.

Zákazníci si u jejího „provoněného“ obchůdku kromě sortimentu pochvalují také otvírací dobu. Ve všední dny si tu mohou vyřídit poštovní záležitosti nebo nakoupit od šesti od rána do pěti odpoledne, na polední pauzu si zde „nehrají“. Otevřeno je také v sobotu od šesti do jedenácti dopoledne.

Ale vraťme se k ocenění Přátelská pošta. Certifikát přijeli předat provozovatelce v pátek 9. února zástupci České pošty, Anna Vonka a Tomáš Fiala za sekci Business Development a Lenka Kristová za sekci rozvoj a monitoring PS. Dále se k nim připojily i ředitelka pobočkové sítě pro Severní Čechy Olga Syková, manažerka obvodu Jaroslava Dušková a Květa Filipová, vedoucí řídící pošty Teplice. Paní Musilová neskrývala své nadšení: „Je skvělé, že jste vybrali právě nás, protože v Dubí je k tomu všemu ještě klasická pošta a druhá pošta Partner. O to víc je to pro nás pocta, že právě my jsme dostali tento certifikát a nálepku.“

Zdroj: Česká pošta, 5. 4. 2018

Otevírací doba:

PO   06:00 - 17:00

ÚT   06:00 - 17:00

ST   06:00 - 17:00

ČT   06:00 - 17:00

PÁ   06:00 - 17:00

SO   06:00 - 11:00

NE   Zavřeno