Napsali o nás Co se děje na poštách Partner

29.5. 2019

V červnu 2019 vznikne 6 nových pošt Partner

Česká pošta pokračuje i v roce 2019 v projektu Pošta Partner. Za uplynulý rok 2018 převedla na smluvní partnery celkem 155 provozoven a ke konci roku 2018 tak fungovalo 583 pošt Partner. K 1. červnu letošního roku přibyde dalších 6 provozoven a celkem tak k 1. červnu 2019 bude fungovat 620 pošt Partner.

21.3. 2019

Na poštu i v neděli? O novinku je zájem

Bělá pod Pradědem – Zajít v neděli na poštu vyzvednout balík nebo zaplatit složenku? Na severu kraje donedávna nemyslitelná věc. Od začátku února však poštovní služby zajišťuje i v tento den partnerská pobočka v Bělé pod Pradědem. V regionu jediná. Sídlí v obchůdku Anny Vencálkové v areálu zemědělského družstva. „Obchod máme otevřený i v neděli, a když už tu jsme, poskytujeme lidem i poštu,“ říká syn Anny Vencálkové Jan, který je za Poštu Partner v Bělé pod Pradědem odpovědný.

12.3. 2019

Poštu otevřeli i v neděli

Pobočka České pošty v Bělé pod Pradědem ukončila svou činnost. Sídlila v Horním Domašově u odbočky na Vidly. V obci místo ní funguje pošta Partner.

1.3. 2019

Vranovice–Kelčice: Poštu Partner si nemůžeme vynachválit

Proměnu pobočky České pošty na Poštu Partner, ke které se ve Vranovicích–Kelčicích rozhodli před necelými dvěma lety, si v hanácké obci nemohou vynachválit. Lidem vyhovuje rozšíření provozní doby, vedení obce zase paradoxně to, že má s provozem pošty méně starostí než dříve a nabízí občanům službu ušitou na míru jejich potřebám.