Napsali o nás Co se děje na poštách Partner

26.4. 2018

Pošta v Besednici jako první získala titul Přátelská

Proměn pošt na poštu Partner v regionu přibývá. Další vzniká v Kaplici Nádraží.
Kaplicko – Nejlepší v Jihočeském kraji, nejpřátelštější, profesionální a bez stížností či nevyřízených reklamací je pošta Partner v Besednici.      

23.4. 2018

Otevírá se další Pošta Partner

Pardubický kraj – V Pardubickém kraji je v současné době v provozu už 29 poboček Pošty Partner a brzy se otevře další. Konzum na Chmelnici v České Třebové nahradí starou poštu v Klácelově ulici. Objekt pod Starým náměstím už nevyhovoval současným požadavkům, mimo jiné tu bylo složité zaparkovat. Prodejna prochází rekonstrukcí, jako pobočka Pošta Partner otevře 1. května.       

20.4. 2018

Poštovní služby stále více nabízí Partner

Karlovarský kraj - Pošta Partner, která je plnohodnotnou alternativou České pošty, ale služby jsou poskytovány třetí osobou, expanduje do dalších obcí a měst i v Karlovarském kraji.

6.4. 2018

Jsem obklopena skvělými lidmi, proto jsem si mohla dovolit dalšího Partnera

Jsem obklopena skvělými lidmi, proto jsem si mohla dovolit dalšího Partnera, říká Jana Musilová, která už více než tři a půl roku v jednom prostoru společně s květinářstvím, trafikou i prodejnou dárkových předmětů provozuje poštu Partner v Dubí u Teplic.

5.4. 2018

Na heřmanovské poště Partner si můžete i půjčovat knihy

O tom, že na velikosti nezáleží, vědí mnohé obyvatelé Heřmanova na Vysočině. Tato půvabná obec se zhruba 200 obyvateli totiž vyhrála cenu Vesnice roku 2017. Zároveň je to jedna z nejmenších obcí, v nichž funguje pošta Partner.

Archiv