Napsali o nás Co se děje na poštách Partner

31.5. 2018

V červnu 2018 vznikne 7 nových pošt Partner

Česká pošta pokračuje i v roce 2018 v projektu Pošta Partner. Za uplynulý rok převedla na smluvní partnery celkem 189 provozoven. K 1. červnu 2018 převádí dalších 7 provozoven. Celkem k tomuto datu bude fungovat 519 pošt Partner.

18.5. 2018

Česká pošta hostí mezinárodní poštovní operátory

Ve dnech 15.-16. 5. 2018 hostí Česká pošta mezinárodní akci „Retail Network Forum“, které pořádá sdružení PostEurop. Tématem je především transformace vlastních poboček na partnerské pošty. Akce se účastní zástupci evropských operátorů, kteří si vymění zkušenosti týkající se základních principů přechodu na partnerské pošty a provozních zkušeností. Fórum je jednou ze sedmi pracovních skupin fungujících v rámci tzv. Operational Activities Circle – pracovního orgánu PostEuropu, který se zabývá otázkami provozu..

9.5. 2018

První samostatná pošta Partner byla oceněná certifikátem „Přátelská“

Ve Středočeském kraji při silnici, která v minulosti spojovala Prahu s Vídní, se nachází obec Vestec. Zde byla v dubnu 2016 otevřena pošta Partner, která je unikátní tím, že jako první nese status „samostatná‘“. V praxi to například znamená, že řídící pošta se o tuto poštu Partner stará jen po stránce technologické a funguje jako poradenská pro kontakt pracovníků pošty Partner s Českou poštou.

 

4.5. 2018

Přátelská Pošta Partner v Lomnici

Zhruba čtyři km od Sokolova se nachází obec Lomnice, kde Alžběta Mikešová provozuje obchod se zdravou výživou a dárkovým zbožím, e-shop s oblečením a to nejpodstatnější, poštu Partner.

3.5. 2018

Partnerů už je 500!

Přesně pětistá pošta Partner v České republice byla dnes slavnostně otevřena v Kácově na Kutnohorsku.

Archiv