Napsali o nás Co se děje na poštách Partner

25.9. 2017

Poštu v Louce opět rozjela maminka na mateřské

Pro obě strany ideální řešení. Žena v Louce našla práci, která jí vyhovuje, úřad v obci nadále funguje. Byla maminkou na mateřské a tříleté dítě jí nevzali do školky. Proto si našla bývalá pošťačka, která žije dvacet let v Louce u Litvínova, pro ni ideální řešení. Rozhodla se provozovat pobočku pošty.

19.9. 2017

Chtěla se po mateřské vrátit do práce, ale nevěděla kam. A tak zachránila poštu

Pošta v Horších u Plzně byla zavřená, dokud se jí neujala Kateřina Štroblová. Jako soukromnice v ní právě oslavila rok. České poště se podnikatelka zavázala, že bude mít otevřeno minimálně patnáct hodin týdně.

Článek obsahuje i videoreportáž z pošty Horšice

14.9. 2017

Vílanecká kuriozita: pošta na benzince

Pošta ve Vílanci se přesunula na nové stanoviště a už od 1. září funguje v místní čerpací stanici. „Minulý týden jsme měli zkušební provoz a od začátku tohoto týdne najíždíme na ostrý režim,“ prozradil provozovatel vílanecké benzínky Jan Boháček.

12.9. 2017

Pošta vábí obchody na vsi

Charita Hrabyně převzala letos v květnu pobočku České pošty v pětitisícové Polance nad Odrou, na jihozápadě Ostravy. Za přepážkou se střídají tři zdravotně postižení zaměstnanci na zkrácené úvazky, zároveň zde funguje charitní obchůdek s výrobky z chráněné dílny.

12.9. 2017

Projekt Pošta Partner

"Poslat balík poštou z obecního úřadu, nebo si jít pro důchod do místního koloniálu. To není na českém venkově už nic nemožného. Po vzoru Rakouska nebo Německa se začínají poštovní přepážky propojovat s malým obchodem nebo jiným drobným prodejem...." zahajuje Renata Kropáčková, moderátorka ČRo Plus svůj rozhovor s Karlem Havlíčkem, předsedou představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků.

Archiv